HARİKAHARİKA ÜZDÜÜZDÜ BU NE LEYN!BU NE LEYN!

Muslera’nın Açıklaması: “Hala Şansımız Var”

Muslera'nın Açıklaması: "Hala Şansımız Var"
Muslera'nın Açıklaması: "Hala Şansımız Var"

Galatasaray’ın tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera, Real Madrid maçında yaptığı 12 kurtarışla Şampiyonlar Ligi rekorunu kırdı.

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 3. hafta maçında Galatasaray, Türk Telekom Stadyumu’nda Real Madrid’i konuk etti. Sahadan 1-0 galibiyet ile ayrılan deplasman takımının yarattığı pozisyonlarla Galatasaray kalecisi Fernando Muslera 12 kurtarış yaparak Şampiyonlar Ligi’nde bir ilk yazdı.

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, Real Madrid maçındaki performansıyla alkış aldı. Real Madrid karşısında 12 kurtarış yapan 33 yaşındaki kaleci, Şampiyonlar Ligi kariyerinin en yüksek kurtarış sayısına ulaştı. Bir diğer yandan ise Muslera, haftanın en çok kurtarış yapan kalecisi oldu.

MUSLERA’NIN MAÇ SONU AÇIKLAMASI

Galatasaray’ın kale bekçisi Fernando Muslera, Real Madrid maçı sonrası yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamasında, “Şampiyonlar Ligi’nde kazanmanın kuralı açık, bu tip maçlarda yakaladığınızı atacaksınız ve hata yapmayacaksınız. Kötü oynamadık ama kaybettik. Hala şansımız var ama bu konulara dikkat etmeliyiz” şeklindeki ifadeleri dile getirdi.

Sercan Aslan

Yazar Hakkında: Sercan Aslan

Antalya doğumlu. İstanbul’da Bilişim teknolojileri bölümü okuyor. Cimbom Gazetesi’nde editör.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.